گون‌دوغان، بهترین پاسور لیگ انگلیس + پلان؛ آلودگی صوتی چه مشکلاتی را در پی دارد؟ [تماشا کنید] – دیجیاتو – مقالات تخصصی

خبرگزاری فارس: ایلکای گون‌دوغان یکبار دیگر درخشید.هافبک آلمانی آبی‌های آسمانی که این روزها در اوج آمادگی بسر می‌برد، در مصاف با چلسی، رکورد قابل توجهی در دادن پاس به هم‌تیمی‌ها ایجاد کرد
خبرگزاری فارس: ایلکای گون‌دوغان یکبار دیگر درخشید.هافبک آلمانی آبی‌های آسمانی که این روزها در اوج آمادگی بسر می‌برد، در مصاف با چلسی، رکورد قابل توجهی در دادن پاس به هم‌تیمی‌ها ایجاد کرد.

در این مسابقه که تیمش یک بر صفر برنده شد، وی ۱۷۴ پاس داد. براساس آمار ۹۶ درصد پاس‌های وی سالم و به هدف رسید.

وی پیش‌تر بازیکن بورسیادورتموند بود و در تیم تحت امر آن زمان یورگن کلوپ خوش درخشید.در مصاف روز گذشته من‌سیتی و چلسی، برناردو سیلوا دقیقه ۴۶ گلزنی کرد.

این تعداد از فصل ۲۰۰۴-۲۰۰۳ یعنی ۱۵ سال گذشته که در مسابقات شمار پاس‌های بازیکنان سنجیده شده، سابقه نداشته است. گون‌دوغان ۲ سال قبل به عضویت من‌سیتی درآمد.

——————-

با افزایش شهرنشینی و تراکم جمعیتی، معضل دیگری به نام آلودگی صوتی هم به مشکلات عدیده بشر اضافه شده
در این قسمت از پلان می خواهیم معضل آلودگی صوتی و اثرات آن بر زندگی انسان را بررسی کرده، و راهکارهایی که برای مقابله با آن اتخاذ شده را مرور کنیم. با دیجیاتو همراه باشید.

آلودگی صوتی

می دانیم که سر و صدای شدید می تواند ناشنوایی دائمی را به همراه بیاورد، اما تحقیقات زیادی نشان داده اند حتی آلودگی صوتی معمول در محیط های شهری هم مشکلاتی نظیر افزایش فشار خون، احتمال ابتلا به بیماری های قلبی-عروقی و کاهش کارآیی فرد در حوزه تحصیلی و شغلی را ایجاد می کند.

با افزایش شهرنشینی و تراکم جمعیتی، معضل دیگری به نام آلودگی صوتی هم به مشکلات عدیده بشر اضافه شده. این وضعیت اگرچه چندان جدی گرفته نمی شود اما عواقب مقطعی و درازمدت زیادی را به همراه دارد که می تواند سلامت انسان را به خطر بیندازد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *