جریمه فیسبوک در کره جنوبی به دلیل محدود کردن سرعت دسترسی کاربران – دیجیاتو + تمرین استقلالی‌ها با حضور نماینده مجلس – مقالات تخصصی

واحد دیدبان تجارت آزاد در دولت کره جنوبی به تازگی کمپانی فیسبوک را به دلیل محدود کردن عمدی سرعت دسترسی کاربران به شبکه اجتماعی خود محکوم به پرداخت ۳۷۰ هزار دلار جریمه کرد
واحد دیدبان تجارت آزاد در دولت کره جنوبی به تازگی کمپانی فیسبوک را به دلیل محدود کردن عمدی سرعت دسترسی کاربران به شبکه اجتماعی خود محکوم به پرداخت ۳۷۰ هزار دلار جریمه کرد.

بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا حدود یک سال است که بر سر درآمدهای حاصل از ترافیک اینترنت با سه اپراتور مطرح کره جنوبی یعنی SK Broadband ،LG Uplus و SK Telecom دچار اختلاف شده است. این شرکت برای دسترسی بهتر کاربرانش به شبکه خود چند سال پیش یک سرور کش را به میزبانی SK Telecom در کره جنوبی راه اندازی کرده بود که دو اپراتور دیگر نیز از خدمات آن استفاده می کردند. اما تغییر قوانین در سال ۲۰۱۶ سبب پیچیده تر شدن روش محاسبه دیتای مصرفی و در نتیجه اختلاف کمپانی های مورد اشاره شد.

به دنبال این مشکلات و به منظور فرار از پرداخت های اضافه، فیسبوک از ماه ها قبل و بدون اطلاع قبلی درخواست دیتای ورودی از دو اپراتور دیگر را به سرور خود در هنگ گنگ ارجاع می دهد که این امر منجر به کاهش سرعت دسترسی کاربران اپراتورهای SK Broadband و LG Uplus به مقدار ۲.۴ تا ۴.۵ برابر شد. حال کمپانی آمریکایی می بایست جریمه مورد اشاره را به هر سه شرکت کره ای پرداخت نماید.

فیسبوک در واکنش به این مسئله اعتراف کرده است که تصمیم مورد بحث تاسف برانگیز بوده و تلاش می کند روابط کاری خود با اپراتورهای محلی را جهت افزایش سرعت دسترسی کاربران بازسازی نماید.

——————-

خبرگزاری تسنیم: تمرین تیم فوتبال استقلال برای آماده‌سازی این تیم پیش از مصاف با نفت تهران از ساعت 12:15 امروز (دوشنبه) با صحبت‌های وینفرد شفر آغاز شد و بعد از آن بازیکنان به دویدن و در ادامه پاسکاری کوتاه مشغول شدند

* سیدرضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال، پندار توفیقی، معاون ورزشی باشگاه و رحیم زارع، نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اقتصادی و رئیس کمیته فوتبال مجلس شورای اسلامی در محل تمرین حضور داشتند.

خبرگزاری تسنیم: تمرین تیم فوتبال استقلال برای آماده‌سازی این تیم پیش از مصاف با نفت تهران از ساعت 12:15 امروز (دوشنبه) با صحبت‌های وینفرد شفر آغاز شد و بعد از آن بازیکنان به دویدن و در ادامه پاسکاری کوتاه مشغول شدند.

 دیدار نفت تهران و استقلال در چارچوب هفته بیست‌وششم لیگ برتر از ساعت 15 روز پنجشنبه در ورزشگاه تختی تهران برگزار خواهد شد.

* دکتر امین نوروزی، معاون پزشکی باشگاه استقلال از ابتدای تمرین در مجموعه صنایع دفاع حاضر بود و دقایقی با شفر به گفت‌وگو پرداخت.

* فوتبال درون تیمی بخش اصلی تمرین استقلالی‌ها بود که زیر نظر کادرفنی برگزار شد.

* پس از پایان تمرین وینفرد شفر و سیدرضا افتخاری برخورد گرمی باهم داشتند و در ادامه افتخاری حضور گرهارد مدرس آلمانی را در ایران به او خوش‌آمد گفت.

* در پایان استقلالی‌ها با حضور رحیم زارع، نماینده مجلس عکس یادگاری انداختند.

* دروازه‌بانان استقلال با حضور اشکان نامداری و گرهارد شرودینگر به تمرینات اختصاصی پرداختند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *