تقویت احتمال عرضه آیفون 8 اپل با قیمت ۹۹۹ دلاری – دیجیاتو – مقالات تخصصی

تمام شواهد دال بر آن است که آیفون 8 نه تنها یکی از انقلابی ترین آیفون های اپل در چند سال اخیر خواهد بود، بلکه لقب گران ترین آیفون تاریخ را نیز به خود اختصاص خواهد داد

قیمت حدود ۱۰۰۰ دلاری این محصول پیش از این نیز پیش بینی شده بود. دو دلیل برای تعیین چنین قیمتی ذکر شده است. اول این تور سامویی که این محصول با توجه به تغییرات نسبتاً گسترده اش می بایست فاصله قیمتی معناداری با آیفون 7 پلاس فعلی با برچسب ۷۶۹ دلاری داشته باشد.

شاید گرانی بیش از اندازه آیفون 8 برای مدیریت میزان تقاضای آن باشد

دلیل دوم نیز مربوط به محدودیت ظرفیت تولید موبایل مذکور می شود. به نظر می رسد اپل می خواد قیمت بالای این موبایل مانع از استقبال بیش از اندازه به آن شود تا از این طریق بتواند در ابتدای تور ارزان خارجی امر عرضه و تقاضا را با یکدیگر هماهنگ نماید.

این بدان معنیست که آیفون 8 نسبت به مدل استاندارد آیفون های موجود در بازار حدود ۳۵۰ دلار گران تر خواهد بود. انتظار می رود که کمپانی اپل در ماه آینده میلادی از سه آیفون جدید رونمایی کند. دو نسخه ارتقا یافته از آیفون 7 و البته آیفون 8 به همراه طراحی کاملاً متفاوت و نمایشگر بدون حاشیه از نوع OLED.

منبع تور ارزان مالدیو روزنامه نیویورک تایمز همچنین شنیده های قبلی در خصوص قابلیت های تازه آیفون جدید از جمله سامانه تشخیص چهره سه بعدی و همچنین شارژ بی سیم را تایید می کند.

تمام شواهد دال بر آن است که آیفون 8 نه تنها یکی از انقلابی ترین آیفون های اپل در چند سال اخیر خواهد بود، بلکه لقب گران ترین آیفون تاریخ را نیز به خود اختصاص خواهد داد. منبعی تازه به تور فرانسه روزنامه نیویورک تایمز خبر داده که این موبایل هوشمند به طور قطع با قیمت ۹۹۹ دلاری روانه بازار خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *