کمپانی دل هدست واقعیت تلفیقی Visor را با قیمت 350 دلار معرفی کرد – دیجیاتو – مقالات تخصصی

در حال حاضر فاصله زیادی میان واقعیت مجازی موبایل در پلتفرم هایی مانند گوگل Daydream و سامسونگ Gear VR، با هدست ها مستقل HTC Vive و Oculus Rift وجود دارد که مایکروسافت سعی داشته با پلتفرم واقعیت تلفیقی ویندوز خود (Windows MR) این فاصله را جبران کند
لازم به ذکر است که دل کنترلرهای اختصاصی خود را نیز برای هدست Visor توسعه داده، که کاربری واقعیت مجازی و واقعیت تور کیش هوایی افزوده را راحت تر کرده و 100 دلار به قیمت هدست می افزایند. همچنین محصول دل قابلیت برقراری ارتباط با سایر هدست های پلتفرم ویندوز MR را داشته و به تنهایی با قیمت 350 دلار روانه بازار خواهد شد.

کمپانی ساکن ردموند در پروژه جدید خود از همکاری شرکت های مختلفی برخوردار بوده که «دِل» به عنوان یکی قیمت تور اسپانیا از این شرکا، امروز از هدست واقعیت تلفیقی (مبتنی بر پلتفرم ویندوز MR) خود با نام «Visor» رونمایی کرده است.

لازم به ذکر است که بر اساس اظهارات شرکت سازنده، هدست مورد بحث طی نمایشگاه IFA به صورت رسمی رونمایی خواهد شد و جزئیات سخت افزاری و فنی آن در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

البته تا اینجای کار می دانیم که کمپانی دل با به کارگیری اصول تور اردبیل هوایی طراحی ارگونومیک، تمرکز ویژه ای روی راحتی کاربران داشته و بخش چشمی هدست نیز با توجه به ساختار دو تکه، در مواقع لزوم از طریق یک لولا به راحتی از جلوی چشمان کاربر کنار می رود.

در حال حاضر فاصله زیادی میان واقعیت مجازی موبایل در پلتفرم هایی مانند گوگل Daydream و سامسونگ Gear VR، با هدست ها مستقل HTC Vive نمایندگی اپل و Oculus Rift وجود دارد که مایکروسافت سعی داشته با پلتفرم واقعیت تلفیقی ویندوز خود (Windows MR) این فاصله را جبران کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *